Zadzwón do nas: 609 684 825

Cennik - SERWIS STOLARKI OKIENNEJ

NASZ

Cennik

Oferujemy konkurencyjne i przystępne ceny serwisu, wymiany, montażu okien i drzwi wykonanych z PCV „plastikowych”, aluminium i drewna. Swoje usługi świadczymy i wyceniamy zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Nasze ceny są dopasowywane do konkretnego zamówienia, ale jednocześnie cennik jest przejrzysty i konkurencyjny.

Dlatego koszt regulacji pierwszego okna to tylko 150 zł, a każdego kolejnego 50zł. W tej cenie ustawimy geometrię okna, dokonamy jego regulacji i konserwacji okuć. Wymiany klamki dokonamy już od 50 złoty, uszczelek od 12 zł za metr bieżący. Wyfrezujemy otwory pod nawiewnik w cenie 130 zł za sztukę. Wymienimy pakiet zespolony od 750 zł za m2, uwzględniając specyfikę jego budowy.

Ceny serwisu okien i drzwi uzależnione są zawsze od cen rynkowych części. Udzielamy przy tym atrakcyjnych upustów oraz doceniamy stałych klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć części zamienne do okien i drzwi, w tym zamki, klamki, tabliczki, szyby i specjalistyczne narzędzia oraz mocowania wymagane przy pracach tego typu. Posiadamy dużą liczbę części i materiałów eksploatacyjnych, począwszy od silikonu, środków do czyszczenia szkła, ram, podkładek do szkła i zamków wielopunktowych. Jeśli tego, czego potrzebujesz, nie mamy w danej chwili, zazwyczaj możemy dostarczyć to już następnego dnia. Jesteśmy specjalistami w pozyskiwaniu nietypowych części, jeśli nie możemy ich dostarczyć, zazwyczaj oznacza to, że dana część nie jest już produkowana, choć często i to nie stanowi dla nas problemu.

Zadzwoń, napisz i poproś o darmową wycenę, a przekonaj się, że jesteśmy nie tylko rzetelni w swojej pracy, ale nasze ceny są atrakcyjne i bardzo konkurencyjne. Dlatego jeśli szukasz dobrej ceny i najlepszej usługi to śmiało dzwoń, pisz przez kwestionariusz na stronie internetowej i pamiętaj: jesteśmy dla Ciebie, a Twoje problemy są naszymi.

Co robimy

Usługi dla Ciebie

Serwis okien

Serwis i naprawę wszystkich typów okien, w tym aluminiowych, drewnianych oraz PCV

Serwis drzwi

Serwis i naprawę wszystkich typów drzwi, w tym aluminiowych, drewnianych oraz PCV

Montaż drzwi i okien

Montaż nowych okien i drzwi, w tym z demontażem, wymianą starych.

Opinie klientów

Nasze osiągnięcia

8

+

Lata doświadczenia

100

%

Zadowolenie

100

%

Szczęśliwi Klienci