Zadzwón do nas: 609 684 825

Usługi - SERWIS STOLARKI OKIENNEJ

czym się zajmujemy

Usługi


Nasza firma powstała w celu zapewnienia usług związanych z naprawą stolarki okiennej. Reputację zbudowaliśmy na solidnym wykonaniu, niezawodności, stosunku jakości do ceny i zadowoleniu klienta. Wyróżnia nas oferowanie usług przez 24 godziny na dobę. W ten sposób zyskaliśmy klientów, którzy śmiało polecają nas swoim znajomym i rodzinie. W ten sposób jesteśmy obecni na rynku od ponad 5 lat. Posiadamy dodatkowo kilkanaście lat doświadczenia, którego nabieraliśmy u producentów stolarki okiennej.

Ile razy słyszałeś, że firma zajmująca się montażem okien, wykonana usługę, ale najlepiej by było „jakby Pan zadzwonił tak za dwa tygodnie, a w ogóle to najlepiej w godzinach od 11:00 do 13:00, tylko nie we wtorki i środy” i tak dalej i tak dalej. A jeśli już naprawa okna, regulacja jego wysokości, zmiana zawiasów, wymiana uszczelki zostanie przeprowadzona, to na kontrolę sprawności czy reklamację musisz czekać kolejne tygodnie.

Nasza firma powstała w odpowiedzi na takie problemy. Klienci doceniają nasz serwis okien, drzwi tarasowych oraz innych elementów stolarki, dlatego zaczęli coraz szerzej polecać nasze usługi, a my staramy się je zapewnić nie tylko na terenie całej Warszawy, ale i jej okolic. Największą satysfakcją jest dla nas, gdy otrzymujemy telefon z informacją „polecił mi was mój znajomy, czy pomożecie w …”. Dlatego dokładamy od wielu lat wielu starań by nasze usługi montażu okien były, jak najlepsze, stale podnosząc standard obsługi.

Na najwyższym poziomie serwisujemy stolarkę PCV „plastikową”, drewnianą i aluminiową okien oraz drzwi. W razie awarii w dniu zgłoszenie usuniemy usterkę, nie za 3, 4 dni czy tygodni. Zadzwoń i sprawdź nasze usługi.

Wiemy, że w nagłych sytuacjach duże awarii pomoc potrzebna jest na już, dlatego przyjedziemy, naprawi, a gdy będzie potrzebna dalsza naprawa awaryjnie zamkniemy okno, by następnego dnia wrócić i wykonać usługę naprawy okien, drzwi z najwyższą starannością. Oferujemy nie tylko nasz czas i doświadczenie, ale również fachowe poradnictwo. My nie zbywamy swoich klientów by działać byle szybciej. Poświęcimy Ci swój czas, należycie wykonamy serwis okien, drzwi, nie ważne czy są to okna plastikowe, drewniane, aluminiowe, montowane na ścianie, poddaszu, drzwi otwierane na oścież, przesuwne. Dokładając przy tym wszelkich starań byś był usatysfakcjonowany.

Skontaktuj się z nami już dziś.

Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami




  Naprawa okien 24 Warszawa

  Dzięki naszym wyspecjalizowanym usługom, mieszkańcy każdej dzielnicy Warszawy, w tym Bemowa, Białołęki, Bielan, Mokotowa, Pragi Południowej, Pragi Północnej, Rembertowa, Śródmieścia, Targówka, Ursynowa, Wawra, Wesołej, Wilanowa, Włoch, Woli, oraz Żoliborza, mogą liczyć na szybkie i profesjonalne naprawy okien, poprawiając wygodę i bezpieczeństwo w swoich domach.

  Opinie klientów

  Nasze osiągnięcia

  8

  +

  Lata doświadczenia

  100

  %

  Zadowolenie

  100

  %

  Szczęśliwi Klienci